O nás

K profesi Realitního specialisty jsem se nedostala vůbec náhodou. Zájem o problematiku bydlení mě doprovázel již řadu let. Souhrou událostí a okolností jsem se profesně vzdálila od svého zájmu. Nenaplněná touha a zvědavost mě stále provázela životem. V určité životní etapě jsem dospěla k jedinému rozhodnutí "splnit si svůj vlastní sen".

V roce 2020  jsem se začala vzdělávat u jedné světové realitní kanceláře a splnila zákonnou povinnost úspěšným složením státní certifikace. V polovině roku 2021 jsem šla po své vlastní ose a pod názvem Nemovitosti REN jsem začala budovat svou kariéru.

Za svou praxi v realitním oboru jsem si prošla mnoha profesními školeními a zkouškami a nadále se vzdělávám v nových a moderních praktikách.

Lidské obydlí neposkytuje pouze základní potřebu bezpečí a stability. Vlastní bydlení vnímám jako místo pro realizaci vlastních snů a nápadů.

Pokud i Vy hledáte své vysněné bydlení - zavolejte mi. Bude mým potěšením kráčet s Vámi společnou cestou k cíli. S profesionálním týmem se postaráme o komplexní servis.

  • na 100 %, odbornost, upřímnost, čestnost, spolehlivost a férovost
  • vždy se dohodneme s klientem na vzájemných očekáváních
  • o vaši nemovitost se postaráme jako o vlastní
  • většinu starostí s prodejem vyřešíme za Vás
  • o průběhu naší práce a pokroku při prodeji Vás průběžně informujeme
  • při každé prohlídce máme k dispozici potřebné dokumenty a informace

 

Renáta Valicová.jpg


 

Náš tým

S našim profesionálním týmem za Vás odvedeme komplexní servis na nejvyšší možné úrovni. Specializujeme se na všechny úkony spojené s prodejem, koupi a pronájmem všech druhů nemovitosti.

 

aleš-8.jpg

Hypoteční specialista

Ing. Aleš Bogocz

Zkušený profesionál s dlouholetou praxí v oblasti ekonomie a finančního poradenství. Specializuje se na hypoteční úvěry a kompletní financování bydlení.

profesionalni-fotograf-mga-michal-berger.jpg

Profesionální fotograf

MgA. Michal Berger

Zkušený profesionální fotograf se specializací na focení interiéru s použitím profesionální techniky a profesionální techniky postprodukce.

7BA19669-305E-4F5F-8EDD-8A955C409E6D.jpeg

Advokát

Mgr. Petr Štross

Odborník na realitní právo je garantem kvalitního zpracování všech potřebných dokumentů a smluv při prodeji nebo pronájmu nemovitostí.

 

IMG_3797.jpg

Home Staging

Daniela Valicová

Zajišťuje profesionální přípravu a prezentaci nemovitosti k prodeji a k pronájmu.

 

Snímek obrazovky 2021-04-16 v 20.29.08.png

Videoprohlídky

Petr Rehánek

Zkušený profesionál ve svém oboru. Natáčí realitní videa, zabývá se kompletním zpracováním až po finální podobu videoprohlídky. S použitím profesionální techniky dosahuje kvalitních výsledků své práce.

 

Sifkova_Barbora_p.jpg

Pojištění

Barbora Sivková

pojištění nemovitostí, pojištění odpovědnosti, pojištění vozidel, flotily pro podnikatele, pojištění podnikatelů, bytových domů, cestovní pojištění, životní pojištění, internetových rizik, stavební spoření, penzijní připojištění, sjednání Konto Plus ČSOB