O nás

K profesi Realitního specialisty jsem se nedostala vůbec náhodou. Zájem o problematiku bydlení mě doprovázel již řadu let. Souhrou událostí a okolností jsem se profesně vzdálila od svého zájmu. Nenaplněná touha a zvědavost mě stále provázela životem. V určité životní etapě jsem dospěla k jedinému rozhodnutí "splnit si svůj vlastní sen".

V roce 2020  jsem se začala vzdělávat u jedné světové realitní kanceláře a splnila zákonnou povinnost úspěšným složením státní certifikace. V polovině roku 2021 jsem šla po své vlastní ose a pod názvem Nemovitosti REN jsem začala budovat svou kariéru.

Za svou praxi v realitním oboru jsem si prošla mnoha profesními školeními a zkouškami a nadále se vzdělávám v nových a moderních praktikách.

Lidské obydlí neposkytuje pouze základní potřebu bezpečí a stability. Vlastní bydlení vnímám jako místo pro realizaci vlastních snů a nápadů.

Pokud i Vy hledáte své vysněné bydlení - zavolejte mi. Bude mým potěšením kráčet s Vámi společnou cestou k cíli. S profesionálním týmem se postaráme o komplexní servis.

  • na 100 %, odbornost, upřímnost, čestnost, spolehlivost a férovost
  • vždy se dohodneme s klientem na vzájemných očekáváních
  • o vaši nemovitost se postaráme jako o vlastní
  • většinu starostí s prodejem vyřešíme za Vás
  • o průběhu naší práce a pokroku při prodeji Vás průběžně informujeme
  • při každé prohlídce máme k dispozici potřebné dokumenty a informace

 

Renáta Valicová.jpg


 

Můj tým

S mým profesionálním týmem za Vás odvedeme komplexní servis na nejvyšší možné úrovni. Specializujeme se na všechny úkony spojené s prodejem, koupi a pronájmem všech druhů nemovitosti.

 

aleš-8.jpg

Hypoteční specialista

Ing. Aleš Bogocz

Zkušený profesionál s dlouholetou praxí v oblasti ekonomie a finančního poradenství. Specializuje se na hypoteční úvěry a kompletní financování bydlení.

profesionalni-fotograf-mga-michal-berger.jpg

Profesionální fotograf

MgA. Michal Berger

Zkušený profesionální fotograf se specializací na focení interiéru s použitím profesionální techniky a profesionální techniky postprodukce.

7BA19669-305E-4F5F-8EDD-8A955C409E6D.jpeg

Advokát

Mgr. Petr Štross

Odborník na realitní právo je garantem kvalitního zpracování všech potřebných dokumentů a smluv při prodeji nebo pronájmu nemovitostí.

 

IMG_3797.jpg

Home Staging

Daniela Valicová

Zajišťuje profesionální přípravu a prezentaci nemovitosti k prodeji a k pronájmu.

 

Snímek obrazovky 2021-04-16 v 20.29.08.png

Videoprohlídky

Petr Rehánek

Zkušený profesionál ve svém oboru. Natáčí realitní videa, zabývá se kompletním zpracováním až po finální podobu videoprohlídky. S použitím profesionální techniky dosahuje kvalitních výsledků své práce.

 

Portrét Šárka.jpg

Pojištění

Šárka Fajkusová

Finanční poradce zajišťuje pojištění nemovitosti a zajištění ryzik pro krytí hypotečního úvěru.